Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko

 

Pracownicy

  p.o. Kierownika jednostki:

Lubomir Danielczyk, ​tel. 74 30 67 200, lubomir.danielczyk@ops.gmina.klodzko.pl

Główny księgowy:

Jacek Lechociński, tel. 74 30 67 213, jacek.lechocinski@ops.gmina.klodzko.pl

Starszy inspektor ds. kadr:

Marta Baziak,tel. 74 3067 214, marta.baziak@ops.gmina.klodzko.pl

Referat Świadczeń Pomocy Społecznej:

Specjalista pracy socjalnej: Ewa Stępkowska, ewa.stepkowska@ops.gmina.klodzko.pl

Referat finansowo-księgowy:

Zastępca głównego księgowego: Barbara Jagiełło- Starkowicz, tel. 74 30 67 222, ​

barbara.jagiello-starkowicz@ops.gmina.klodzko.pl

Księgowa: Katarzyna Radawska, ​tel. 74 30 67 221, katarzyna.radawska@ops.gmina.klodzko.pl

Referat świadczeń wychowawczych, świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego:

Starszy inspektor: Joanna Balasa; joanna.balasa@ops.gmina.klodzko.pl

Starszy inspektor: Marlena Tondytko: marlena.tondytko@ops.gmina.klodzko.pl

Starszy inspektor: Dominika Wanke: dominika.wanke@ops.gmina.klodzko.pl

Podinspektor: Aleksandra Frąckowiak: aleksandra.frackowiak@ops.gmina.klodzko.pl

Poinspektor: Alina Targosz; alina.targosz@ops.gmina.klodzko.pl

Tel: 74 306 72 00

Pracownicy socjalni:

Ewa Biela,                                  74 306 72 51,                  887 470 097; ewa.biela@ops.gmina.klodzko.pl

Aneta Kwiatkowska,                  74 306 72 56,                   887 470 094; aneta.kwiatkowska@ops.gmina.klodzko.pl

Monika Marciniak,                     74 306 72 52,                   887 470 098; monika.marciniak@ops.gmina.klodzko.pl

Natalia Miluszkiewicz,               74 306 72 58,                   887 470 090; natalia.miluszkiewicz@ops.gmina.klodzko.pl

Joanna Perełka,                        74 306 72 54,                   887 470 095; joanna.perelka@ops.gmina.klodzko.pl

Joanna Skowronek,                   74 306 72 41,                  887 470 091; joanna.skowronek@ops.gmina.klodzko.pl

Edyta Wańczyk,                         74 306 72 57,                   887 470 099; edyta.wanczyk@ops.gmina.klodzko.pl

Joanna Węcławowicz,               74 306 72 55,                   887 470 092 ; joanna.wecławowicz@ops.gmina.klodzko.pl

Asystenci rodziny: 

Asystent rodziny: Ewa Kret, 74 306 72 53; ewa.kret@ops.gmina.klodzko.pl

Referat administracyjny i obsługi klienta:

Referent ds. administracyjnych: Dorota Chorzępa, tel:  74 306 72 02,               

dorota.chorzepa@ops.gmina.klodzko.pl

Referent ds. obsługi klienta: Aleksandra Kulawik,tel. 74 3067 203,                   

aleksandra.kulawik@ops.gmina.klodzko.pl

Dzienny Dom ,,Aktywny Senior" w Jaszkowej Górnej 71: 

Pracownik Administracyjny - Dorota Borowska, tel. 74 306 72 91 

Terapeuta zajęciowy - Katarzyna Lisecka, tel. 74 306 72 92

senior-admin@gmina.klodzko.pl

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Zegar

 

Gmina Kłodzko

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny