Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko

 

Pracownicy

  p.o. Kierownika jednostki:

Lubomir Danielczyk, ​tel. 74 30 67 200, ops-l.danielczyk@gmina.klodzko.pl

Główny księgowy:

Jacek Lechociński, tel. 74 30 67 213, ops-j.lechocinski@gmina.klodzko.pl​

Starszy inspektor ds. kadr:

Marta Baziak,tel. 74 3067 214, ops-m.baziak@gmina.klodzko.pl

Referat Świadczeń Pomocy Społecznej:

Specjalista pracy socjalnej: Ewa Stępkowska, ops-e.stepkowska@gmina.klodzko.pl

Referat finansowo-księgowy:

Zastępca głównego księgowego: Barbara Jagiełło- Starkowicz, tel. 74 30 67 222, ​

ops-b.jagiello-starkowicz@gmina.klodzko.pl

Księgowa: Katarzyna Radawska, ​tel. 74 30 67 221, ops-k.rusiniak@gmina.klodzko.pl

Referat świadczeń wychowawczych, świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego:

Starszy inspektor: Joanna Balasa; ops-j.balasa@gmina.klodzko.pl

Starszy inspektor: Marlena Tondytko: ops-m.tondytko@gmina.klodzko.pl

Starszy inspektor: Dominika Wanke: ops-d.wanke@gmina.klodzko.pl

Podinspektor: Aleksandra Frąckowiak: ops-a.frackowiak@gmina.klodzko.pl

Poinspektor: Alina Targosz; ops-a.targosz@gmina.klodzko.pl

Tel: 74 306 72 00

Pracownicy socjalni:

Ewa Biela, 74 306 72 51,                   887 470 097

Elwira Monika Jurek, 74 306 72 59,   887 470 093

Aneta Kwiatkowska, 74 306 72 56,   887 470 091

Monika Marciniak, 74 306 72 52,      887 470 098 

Natalia Miluszkiewicz, 74 306 72 58, 887 470 090

Joanna Perełka, 74 306 72 54,          887 470 095

Joanna Skowronek, 74 306 72 41, 

Edyta Wańczyk, 74 306 72 57,          887 470 099

Joanna Węcławowicz, 74 306 72 55, 887 470 092 

Asystenci rodziny: 

Starszy asystent rodziny: Agnieszka Łuszczki, 74 306 72 71, 887 470 096

Asystent rodziny: Ewa Kret, 74 306 72 53

Referat administracyjny i obsługi klienta:

Referent ds. administracyjnych: Dorota Chorzępa, tel:  74 306 72 02,               

ops-d.chorzepa@gmina.klodzko.pl 

Referent ds. obsługi klienta: Aleksandra Kulawik,tel. 74 3067 203,                   

ops-a.kulawik@gmina.klodzko.pl​​​

Dzienny Dom ,,Aktywny Senior" w Jaszkowej Górnej 71: 

Pracownik Administracyjny - Dorota Borowska, tel. 74 306 72 91 

Terapeuta zajęciowy - Katarzyna Lisecka, tel. 74 306 72 92

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Sprawozdanie z działalności OPS Gminy Kłodzko za 2018 roku.

 

Gmina Kłodzko

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny